Odpočiňte si v jedinečném ubytování pro rodiny s dětmi, plně zařízených a prostorných apartmánech v Hartmanicích na Šumavě, kde můžete prožít krásnou dovolenou,nebo jenom pohodový víkend.

 

Od zimní sezony 2015 jsme rozšířili ubytovací kapacitu o nově zrekonostruované apartmány v 

PENZIONU POD SJEZDOVKOU

Každý apartmán v Penzionu Pod sjezdovkou se rozkládá v jednom patře domu, na ploše cca 70 m² jsou dvě čtyřlůžkové ložnice, obývací pokoj,kuchyň a koupelna s toaletou. Penzion je možné pronajmout celý, nebo jednotlivé apartmány. Celková ubytovací kapacita je 24 lůžek.

 

Aparthotel & CAFE 27

Apartmány jsou řešeny velkorysým způsobem, s jednou oddělenou ložnicí od prostorného obývacího pokoje s kuchyní, samozřejmostí je koupelna vybavená rohovou vanou, ideální pro příjemnou relaxaci po Vašich výletech.Součástí apartmánového domu je stylová kavárna s výbornou kávou, jedinou na Šumavě,domácími dorty a limonádami. 

Penzion Pod sjezdovkou

Penzion lze pronajmout celý, nebo jednotlivé apartmány. Apartmány mají dvě čtyřlůžkové ložnice, plně vybavenou a zařízenou kuchyň, obývací pokoj a samozřejmě svou vlastní koupelnu .Svou velikostí jsou vhodné pro ubytování  rodin, ale i celých skupin. Kapacita je 24 lůžek. Penzion je vzdálen 20 metrů od Aparthotelu a CAFE 27.

Aparthotel i penzion Pod sjezdovkou í mají společnou recepci v CAFE 27

 

V sekci ceník aktuálně sledujte naše akční balíčky

 

DOVOLENÁ A PRÁZDNINY NA ŠUMAVĚ

Na dosah se nachází spousta vyhledávaných turistických a kulturních cílů. Tyto apartmány svou plnou vybaveností a komfortním prostorem cca 50 m² uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Pro gurmánsky založené hosty jsme schopni udělat rezervaci v nedaleké Hospůdce U Štěpána, ze známého TV pořadu Ano, Šéfe! 

Proč se ubytovat právě u nás

 • Plně zařízené apartmány na Šumavě, s komfortním prostorem (cca 50 m²), ideální pro rodiny s dětmi, ale i skupiny, s možností vlastního vaření ve vybavených kuchyních.
 • Pro rodiny s dětmi máme v prostorách Aparthotelu připravené dětské hřište a v CAFE 27 dětský koutek, ve dvoře zatřešené posezení, kde je vám k dispozici zdarma gril, a další nezbytnosti pro Váš odpočinek. Samozřejmostí je dětská postýlka a židlička, stolní hry. 
 • Výborný výchozí bod k rodinným výletům a sportovním aktivitám
 • V blízkosti veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, autobusová zastávka
 • Velké sportovní vyžití v Hartmanicích, fotbalové hřiště, tenisové kurty, letní koupaliště, cyklotrasy a v zimě 100 m vzdálený lyžařský areál Hartmanice , v neposlední řadě velké množství turistických, cykloturistických a v zimě běžkařských tras.
 • Zdarma parkování u aparthotelu
 • Zdarma Wi-Fi na pokoji a v celém objektu
 • Zdarma úschovna kol a lyží, zapůjčení grilu.
 • Možná platba fakturou od zaměstnavatele a s fondu FKSP

Horské městečko Hartmanice se nachází v perspektivní lokalitě pod horou Hamižná. Jedná se o místo na hranici Národní parku Šumava, které nabízí výhledy, jakým nemohou konkurovat ani turisticky více známá místa v centrální Šumavě. V Hartmanicích lze navštívit např.zrenovovanou Horskou synagogu, která je nejvýše položenou synagogou v Česku, zimní dovolenou můžete strávit v lyžařském areálu Hartmanice, který je vzdálený jen 100 m od apartmánového domu. Blízké okolí nabízí velké množství přírodních zajímavostí a historických památek a spoustu atraktivních turistických cílů pro Vaši dovolenou v letních i zimních měsících. Podrobnější popis turistických a spoustu jiných zajímavých míst najdete na našich stránkách v sekci okolí.

Počasí Slaný - Slunečno.cz

     Akční nabídka:

 

Adventní víkedny na Šumavě:

 • zvyhodněné ubytování na 2 noci včetně místních a rekračních poplatků 
 • welcome drink domácí vánoční punč
 • parkování zdarma 
 • wifi připojení v objektu zdarma
 • prodloužení o další noc (před nebo po) sleva 20% na ubytování
 • Cena celkem pro 2 osoby: 1600 kč
 • Cena Celkem 2 až 4 osoby: 2000 kč

      S ochutnávkou                 regionálních                produktů....

    Hospůdka U Štěpána

 • 2 noci v apartmá
 • kredit 500,-Kč ve vyhlašené steakové restauraci  U Štěpána
 • cena 1300 Kč/osoba

   Pivovar U Švelchů

   - 2 noci v apartmá

   - 500,- Kč kredit v                     Pivovaru U Švelchů                     + prohlídka                            pivovaru zdarma                   - cena1300 Kč/osoba

 

Vánoce na Šumavě

 ubytování včetně rekreační a místních poplatků

 vánoční stromeček na apartmá

 balíček domacího cukroví

 1 láhev Valticého vína

 parkování a wifi připojení zdarma

Cena celkem pro 2 osoby: 1600 kč

Cena Celkem 2 až 4 osoby: 2000 kč

 

Novinka - půjčovna elektro kol, skůtrů a automobilů:

Užijte si s námi krásy šumavské přírody

logo

ze sedla elektrokola nebo elektroskútru, prohlédněte si Šumavu a pociťte její neopakovatelnou atmosféru za volantem elektroauta.

Kolo má dojezd od 40 do 70 km a nosnost až 125 kg. Užijte si s námi krásy šumavské přírody ze sedla elektrokola nebo elektroskútru.

S naší sítí půjčoven a dobíjecích stanic budou vaše možnosti téměř neomezené. Díky spolupráci s NP Šumava se pro vás stanou snadno dostupné i cíle uprostřed Divoké Šumavy, v rámci spolupráce s bavorským E-WALDEM a jejich sítí nabíjecích stanic vám nic nebrání v poznávání bavorské strany Šumavy.

U nás v provozu od 1.6.2015

Napsali o nás:  EKOBONUS, testy půjčoven


Kontakt

Aparthotel Hartmanice - Jan Krnáč
č. p. 27 (u starobylé kašny na Horním náměstí)
Hartmanice
341 81
Česká republika
IČ:
87276828
DIČ:
N 49°10.14748', E 13°27.23600'