Apartmánový dům Hartmanice

Luxusní 4**** ubytování v nových prostorných apartmánech

Ubytování v krásné a nedotčené přírodě Národního parku na Šumavě Vám nabízí nové luxusně       a plně zařízené apartmány v horském městečku v Hartmanicích. Tyto apartmány jsou vhodné pro všechny typy dovolených, jak relaxačních, sportovních nebo rodinných. Na dosah se nachází spousta vyhledávaných turistických a kulturních cílů. Tyto apartmány svou plnou vybaveností a komfortním prostorem cca 50 m² uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Pro gurmánsky založené hosty jsme Vám schopni v nedaleké vyhlášené steakové šumavské Hospůdce U Štěpána, ze známého    TV pořadu Ano, Šéfe! udělat rezervaci: http://www.ustepana.eu/  

Proč se ubytovat právě u nás

  •  Nové a vkusně zařízené apartmány na Šumavě s komfortním prostorem cca 50 m².
  •  Dobrý výchozí bod k rodinným výletům a sportovním aktivitám.
  •  V blízkosti veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, autobusová zastávka.
  •  Velké sportovní vyžití v Hartmanicích, fotbalové hřiště, tenisové kurty, letní koupaliště, cyklotrasy    a v zimě 50 m vzdálený lyžařský areál Hartmanice http://www.la-hartmanice.cz/, spousta běžkařských tras.
  • Zdarma parkování u apartmanového domu.
  • Zdarma Wi-Fi na pokoji a v celém objektu.
  • Zdarma úschovna kol a lyží, zapůjčení grilu. 
  • Možná platba fakturou od zaměstnavatele a s fondu FKSP.

Horské městečko Hartmanice se nachází v perspektivní lokalitě pod horou Hamižná. Jedná se o místo na hranici Národní parku Šumava, které nabízí výhledy, jakým nemohou konkurovat ani turisticky více známá místa v centrální Šumavě. V Hartmanicích lze navštívit zrenovovanou synagogu nebo zimní dovolenou můžete strávit v lyžařském areálu Hartmanice, který je vzdálený jen 50 m od apartmánového domu. Blízké okolí nabízí velké množství přírodních zajímavostí a historických památek a spoustu atraktivních turistických cílů pro Vaši dovolenou v letních a zimních měsících. Podrobnější popis turistických a spoustu jiných zajímavých míst najdete na našich stránkách v sekci okolí.

Kontakt

Apartmanový dům Hartmanice - Jan Krnáč
č. p. 27 (u starobylé kašny na Horním náměstí)
Hartmanice
341 81
Česká republika
IČ:
87276828
DIČ:
N 49°10.14748', E 13°27.23600'