Akční Last minute nabídka:Jarní prázdniny se slevou na ŠUMAVĚ

apartmán pro 4 osoby noc 1100 kč

apartmán pro 3 osoby noc 1000 kč

 

NOVINKA roku 2016 Velmi moderní a prostorný apartmán v podkroví Aparthotelu s vlastním balkónem. Pro Váš odpočinek je k dispozici plně vybavený apartmán tzv. atriového bydlení. Užijte si relax na ploše 70m2 s původními dřevěnými trámy stavby.

 

Od zimní sezony 2015 jsme rozšířili ubytovací kapacitu o nově zrekonostruované apartmány v 

PENZIONU POD SJEZDOVKOU

Každý apartmán v Penzionu Pod sjezdovkou se rozkládá v jednom patře domu, na ploše cca 70 m² jsou dvě čtyřlůžkové ložnice, obývací pokoj,kuchyň a koupelna s toaletou. Penzion je možné pronajmout celý, nebo jednotlivé apartmány. Celková ubytovací kapacita je 24 lůžek.

Aparthotel & CAFE 27

Apartmány jsou řešeny velkorysým způsobem, s jednou oddělenou ložnicí od prostorného obývacího pokoje s kuchyní, samozřejmostí je koupelna vybavená rohovou vanou, ideální pro příjemnou relaxaci po Vašich výletech. Součástí apartmánového domu je stylová kavárna s výbornou kávou, jedinou na Šumavě, domácími dorty a limonádami. 

Penzion Pod sjezdovkou

Penzion lze pronajmout celý, nebo jednotlivé apartmány. Apartmány mají dvě čtyřlůžkové ložnice, plně vybavenou a zařízenou kuchyň, obývací pokoj a samozřejmě svou vlastní koupelnu. Svou velikostí jsou vhodné pro ubytování  rodin, ale i celých skupin. Kapacita je 24 lůžek. Penzion je vzdálen 20 metrů od Aparthotelu a CAFE 27.

Aparthotel i penzion Pod sjezdovkou mají společnou recepci v CAFE 27

 

V sekci ceník aktuálně sledujte naše akční balíčky.

DOVOLENÁ A PRÁZDNINY NA ŠUMAVĚ

Na dosah se nachází spousta vyhledávaných turistických a kulturních cílů. Tyto apartmány svou plnou vybaveností a komfortním prostorem cca 50 m² uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Pro gurmánsky založené hosty jsme schopni udělat rezervaci v nedaleké Hospůdce U Štěpána, ze známého TV pořadu "Ano, Šéfe!".

Proč se ubytovat právě u nás

 • Plně zařízené apartmány na Šumavě, s komfortním prostorem (cca 50 m²), ideální pro rodiny            s dětmi, ale i skupiny, s možností vlastního vaření ve vybavených kuchyních.
 • Pro rodiny s dětmi máme v prostorách Aparthotelu připravené dětské hřište a v CAFE 27 dětský koutek, ve dvoře zatřešené posezení, kde je vám k dispozici zdarma gril, a další nezbytnosti pro Váš odpočinek. Samozřejmostí je dětská postýlka a židlička, stolní hry. 
 • Výborný výchozí bod k rodinným výletům a sportovním aktivitám.
 • V blízkosti veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, autobusová zastávka.
 • Velké sportovní vyžití v Hartmanicích, fotbalové hřiště, tenisové kurty, letní koupaliště, cyklotrasy          a v zimě 100 m vzdálený lyžařský areál Hartmanice, v neposlední řadě velké množství turistických, cykloturistických a v zimě běžkařských tras.
 • Zdarma parkování u aparthotelu.
 • Zdarma Wi-Fi na pokoji a v celém objektu.
 • Zdarma úschovna kol a lyží, zapůjčení grilu.
 • Možná platba fakturou od zaměstnavatele a s fondu FKSP.

Horské městečko Hartmanice se nachází v perspektivní lokalitě pod horou Hamižná. Jedná se o místo na hranici Národní parku Šumava, které nabízí výhledy, jakým nemohou konkurovat ani turisticky více známá místa v centrální Šumavě. V Hartmanicích lze navštívit např.zrenovovanou Horskou synagogu, která je nejvýše položenou synagogou v Česku, zimní dovolenou můžete strávit v lyžařském areálu Hartmanice, který je vzdálený jen 100 m od apartmánového domu. Blízké okolí nabízí velké množství přírodních zajímavostí a historických památek a spoustu atraktivních turistických cílů pro Vaši dovolenou v letních i zimních měsících. Podrobnější popis turistických a spoustu jiných zajímavých míst najdete na našich stránkách v sekci okolí.

Počasí Slaný - Slunečno.cz

Akční nabídky:

   JARNÍ PRÁZDNINY na     Šumavě

 •  5+1 noc zdarma v apartmá
 • parkování a WIFI zdarma

Na lyže do Hartmanic

    Hospůdka U Štěpána

 • 2 noci v apartmá
 • kredit 500,- Kč ve vyhlašené steakové restauraci  U Štěpána
 • cena 1 300 Kč/osoba

Novinka - půjčovna elektro kol, skůtrů a automobilů:

Užijte si s námi krásy šumavské přírody   logo

ze sedla elektrokola nebo elektroskútru, prohlédněte si Šumavu a pociťte její neopakovatelnou atmosféru za volantem elektroauta.

Elektrokolo má dojezd od 40 do 70 km a nosnost až 125 kg. Užijte si s námi krásy šumavské přírody ze sedla elektrokola nebo elektroskútru.

Se sítí půjčoven a dobíjecích stanic budou vaše možnosti téměř neomezené. Díky spolupráci s NP Šumava se pro vás stanou snadno dostupné   i cíle uprostřed Divoké Šumavy, v rámci spolupráce s bavorským E-WALDEM a jejich sítí nabíjecích stanic vám nic nebrání v poznávání bavorské strany Šumavy. U nás v provozu od 1. 6. 2015.

Napsali o nás:  EKOBONUS, testy půjčoven.

Kontakt

Aparthotel Hartmanice - Jan Krnáč
č. p. 27 (u starobylé kašny na Horním náměstí)
Hartmanice
341 81
Česká republika
IČ:
87276828
DIČ:
GPS: N 49°10.14748', E 13°27.23600'