Luxusní 4**** ubytování v nových prostorných apartmánech

Ubytování v krásné a nedotčené přírodě Národního parku na Šumavě Vám nabízí nové luxusně a plně zařízené apartmány v horském městečku v Hartmanicích .Tyto apartmány  jsou vhodné pro všechny typy dovolených,jak relaxačních,sportovních nebo rodinných.Nadosah se nachází spousta  vyhledavaných turistických a kulturních cílu.Tyto apartmány svou plnou vybaveností a komfortním prostorem cca.50m2 uspokojí i ty nejnáročnější hosty .Pro gurmansky založené hosty jsme Vám schopni v nedaleké vyhlašené steakové šumavské hospůdce U Štěpána,ze známeho Tv pořadu Ano Šéfe udělat  rezervaci.http://www.ustepana.eu/  


 Proč se ubytovat právě u Nás

 -Nové a vkusně zařízené apartmány na Šumavě s komfortním prostorem cca.50m2

- Dobrý vychozí bod k rodinným výletum a sportovním aktivitám.

- V blízkosti veškerá občanská vybavenost,obchody,restaurace,autobusová zastávka.

- Velké sportovní vyžití v Hartmanicích,fotbalové hřiště,tenisové kurty,letní koupaliště,cyklotrasy a v zimě 50 m vzdálený lyžařský areál Hartmanice http://www.la-hartmanice.cz/ ,spousta běžkařských tras.

- Zdarma parkování u apartmanového domu.

- Zdarma Wi-Fi na pokoji a v celém objektu.

- Zdarma úschovna kol a lyží,zapůjčení grilu.

- Možná platba fakturou od zaměstnavatele a s fondu FKSP. 

 

Horské městečko Hartmanice se nachází v perspektivní lokalitě pod horou Hamižná. Jedná se o místo na hranici Národní parku Šumava, které nabízí výhledy, jakým nemohou konkurovat ani turisticky více známá místa v centrální Šumavě. V Hartmanicích lze navštívit zrenovovanou synagogu nebo, zimní dovolenou můžete strávit v lyžařském areálu Hartmanice, který je vzdalený jen 50m od apartmánového domu . Blízké okolí nabízí velké množství přírodních zajímavostí a historických památek a spoustu atraktivních turistických cílu pro Vaši dovolenou v letních a zimních měsících.Podrobnější popis turistických a spoustu jiných zajimavých míst najdete na našich stránkách v sekci okolí.

Mapa