Aparthotel & Apartmány Pod sjezdovkou v Hartmanicích na Šumavě

Odpočintě si v jedinečném ubytování pro rodiny s dětmi v nových,zařízených a prostorných apartmánech na Šumavě kde stravíte krásnou dovolenou,nebo jenom pohodový víkend.

Apartmány jsou řešeny velmi velkorysým prostorem s jednou oddělenou ložnicí,obyvacím pokojem s kuchyní s velkým jidelním stolem a samozřejmě s koupelnou,kde je vždy rohová vana pro Váš odpočinek.Součastí apartmanového domu je stylová kavárna s výbornou kávou jedinou na Šumavě,domací dorty a limonády. K dispozici jsou 2 apartmánové domy, naproti přes ulici.

 

V sekci ceník aktuálně sledujte naše akční balíčky

 

DOVOLENÁ A PRÁZDNINY NA ŠUMAVĚ

Na dosah se nachází spousta vyhledávaných turistických a kulturních cílů. Tyto apartmány svou plnou vybaveností a komfortním prostorem cca 50 m² uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Pro gurmánsky založené hosty jsme Vám schopni v nedaleké Hospůdce U Štěpána http://www.ustepana.eu/, ze známého TV pořadu Ano, Šéfe! udělat rezervaci.

Proč se ubytovat právě u nás

 • Nové a vkusně zařízené apartmány na Šumavě s komfortním prostorem ideální pro rodiny s dětmi cca 50 m² s možností vlastního vaření.
 • Pro rodiny s dětma máme připravené dětské hřište, dětský koutek v naši kavárně  v apartmánovém domě, zatřešené posezení v nově zrekonstruovaném dvoře kde vám rádi zapůjčíme zdarma gril, jsou zde k dispozici i léhatka pro Váš odpočinek a pro Vaše děti dětské hřiště v areálu apartmánového domu, dětskou postýlku a židličku, stolní hry
 • Výborný výchozí bod k rodinným výletům a sportovním aktivitám
 • V blízkosti veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, autobusová zastávka
 • Velké sportovní vyžití v Hartmanicích, fotbalové hřiště, tenisové kurty, letní koupaliště, cyklotrasy a v zimě 50 m vzdálený lyžařský areál Hartmanice http://www.la-hartmanice.cz/, spousta běžkařských tras
 • Zdarma parkování u aparthotelu
 • Zdarma Wi-Fi na pokoji a v celém objektu
 • Zdarma úschovna kol a lyží, zapůjčení grilu.
 • Možná platba fakturou od zaměstnavatele a s fondu FKSP

Horské městečko Hartmanice se nachází v perspektivní lokalitě pod horou Hamižná. Jedná se o místo na hranici Národní parku Šumava, které nabízí výhledy, jakým nemohou konkurovat ani turisticky více známá místa v centrální Šumavě. V Hartmanicích lze navštívit zrenovovanou synagogu nebo zimní dovolenou můžete strávit v lyžařském areálu Hartmanice, který je vzdálený jen 100 m od apartmánového domu. Blízké okolí nabízí velké množství přírodních zajímavostí a historických památek a spoustu atraktivních turistických cílů pro Vaši dovolenou v letních a zimních měsících. Podrobnější popis turistických a spoustu jiných zajímavých míst najdete na našich stránkách v sekci okolí.

Novinka - půjčovna elektro kol, skůtrů a automobilů:

Užijte si s námi krásy šumavské přírodylogo

ze sedla elektrokola nebo elektroskútru, prohlédněte si Šumavu a pociťte její neopakovatelnou atmosféru za volantem elektroauta.

Kolo má dojezd od 40 do 70 km a nosnost až 125 kg. Užijte si s námi krásy šumavské přírody ze sedla elektrokola nebo elektroskútru.

S naší sítí půjčoven a dobíjecích stanic budou vaše možnosti téměř neomezené. Díky spolupráci s NP Šumava se pro vás stanou snadno dostupné i cíle uprostřed Divoké Šumavy, v rámci spolupráce s bavorským E-WALDEM a jejich sítí nabíjecích stanic vám nic nebrání v poznávání bavorské strany Šumavy.

U nás v provozu od 1.6.2015

Napsali o nás:  EKOBONUS, testy půjčoven


Akční nabídka pobytů:

Podzim s elektrokolem na Šumavě

Při ubytování od pátku do neděle (mimo vánoc a silvestra)

 • 2 noci v apartmá
 • zapůjčení elektrokola na 1 den
 • Cena 1 300 kč / osoba

Gurmánský pobyt:

 • 2 noci v apartmá
 • 2 snídaně v naši kavárně
 • kredit 500 kč ve vyhlašené steakové restauraci u ŠTĚPÁNA 
 • Cena 1 500 kč / osoba

Další nabídky naleznete zde.


Kontakt

Aparthotel Hartmanice - Jan Krnáč
č. p. 27 (u starobylé kašny na Horním náměstí)
Hartmanice
341 81
Česká republika
IČ:
87276828
DIČ:
N 49°10.14748', E 13°27.23600'